مامور ویژه

ماه ها قبل سازمان سیا شروع به گزینش فرد مناسبی برای انجام کارهای تروریستی کرد. این کار بسیار محرمانه و در عین حال مشکل بود؛ به طوریکه تستهای بیشماری از افراد گرفته شد و سوابق تمام افراد حتی قبل از آنکه تصمیم به شرکت کردن در دوره ها بگیرند، چک شد.

پس از بررسی موقعیت خانوادگی و آموزش ها و تست‌های لازم، دو مرد و یک زن ازمیان تمام شرکت کنندگان مناسب این کار تشخیص داده شدند. در روز تست نهایی تنها یک نفر از میان آنها برای این پست انتخاب می گردید. در روز مقرر، مامور سیا یکی از شرکت کنندگان را به دری بزرگ نزدیک کرد و در حالیکه اسلحه ای را به او می داد گفت :

"-
ما باید بدانیم که تو همه دستورات ما را تحت هرگونه شرایطی اطاعت می‌کنی، وارد این اتاق شو و همسرت را که بر روی صندلی نشسته است بکش!"
مرد نگاهی وحشت زده به او کرد و گفت :
" –
حتما شوخی می کنید، من هرگز نمی توانم به همسرم شلیک کنم."
مامور سیا نگاهی کرد و گفت : " مسلماً شما فرد مناسبی برای این کار نیستید."

بنا براین آنها مرد دوم را مقابل همان در بردند و در حالیکه اسلحه ای را به او می دادند گفتند:
"-
ما باید بدانیم که تو همه دستورات ما را تحت هر شرایطی اطاعت می‌کنی. همسرت درون اتاق نشسته است این اسلحه را بگیر و او بکش "
مرد دوم کمی بهت زده به آنها نگاه کرد اما اسلحه را گرفت و داخل اتاق شد. برای مدتی همه جا سکوت برقرار شد و پس از 5 دقیقه او با چشمانی اشک آلود از اتاق خارج شد و گفت:
" –
من سعی کردم به او شلیک کنم، اما نتوانستم ماشه را بکشم و به همسرم شلیک کنم. حدس می زنم که من فرد مناسبی برای این کار نباشم،"
کارمند سیا پاسخ داد:
"-
نه! همسرت را بردار و به خانه برو."

حالا تنها خانم شرکت کننده باقی مانده بود. آنها او را به سمت همان در و همان اتاق بردند و همان اسلحه را به او دادند:

" –
ما باید مطمئن باشیم که تو تمام دستورات ما را تحت هر شرایطی اطاعت می‌کنی. این تست نهایی است. داخل اتاق همسرت بر روی صندلی نشسته است .. این اسلحه را بگیر و او را بکش."
او اسلحه را گرفت و وارد اتاق شد. حتی قبل از آنکه در اتاق بسته شود آنها صدای شلیک 12 گلوله را یکی پس از دیگری شنیدند. بعد از آن سر و صدای وحشتناکی در اتاق راه افتاد، آنها صدای جیغ، کوبیده شدن به در و دیوار و ... را شنیدند. این سرو صداها برای چند دقیقه ای ادامه داشت. سپس همه جا ساکت شد و در اتاق خیلی آهسته باز شد و خانم مورد نظر را که کنار در ایستاده بود دیدند. او گفت:"- شما باید می گفتید که گلوله ها مشقی است.
من مجبور شدم آنقدر با صندلی بزنمش تا بمیرد "!!!!!!!!

 

 

zendegiyeshirin

/ 20 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اصغر

[اوه] چرا بهم سر نمیزنی پس [ناراحت] به امید...

شکیلا

سلام داستان زیبایی بوددد موفق باشید [گل]

سارا

سلام. با (وقتی شادی من متولد شد) به روزم. خوشحال میشم سر بزنید.

مژده

[قهقهه] عالی بود باید کشتشون. حالا چه با تفنگ چه با مشت و لگد [نیشخند]

یسنا

سلام غمگینم شیرینم پیشم میای

اصغر

[لبخند] سلام به تو شیرین عزیزم امید وارم همیشه موفق باشی تو کارات وبلاگ من همیشه به روی دوستای مهربونی مانند تو بازه خوش اومدی ابجی[قلب] به امید...

نیما

سلام.کجایی پس؟آپم بیا

سارا

سلام. با جعبه ای از لبخند به روزم! خوشحال میشم از نظر خوبتان بهر مند شوم. یا حق[گل]

امیرخان

داستانهات قشنگه ولی کاش می نوشتی از کی هستن . [گل]